Акционный кредит на C1 и C3 Aircross

CITROЁN делает автомобили не только практичным, но и доступными. Даже не обладая всей необходимой суммой на покупку автомобиля, клиенты могут воспользоваться преимуществами фирменной программы CITROЁN Financial Services и купить  C1 и С3 Aircross   в кредит под 0.01%*** годовых сроком на 3 года. Данное предложение — одно из самых выгодных на рынке ,отличная возможность приобрести новый автомобиль и сразу отправиться на нем в отпуск.

УСЛОВИЯ КРЕДИТОВАНИЯ

Кредит от CITROЁN FINANCIAL SERVICES на  С1 и С3 Aircross под 0.01%* на 3 года для физ. лица или ФЛП

Кредит от CITROЁN FINANCIAL SERVICES на  С1 и С3 Aircross под 0.01%* на 3 года для юридических лиц

CITROЁN FINANCIAL SERVICES
CITROЁN FINANCIAL SERVICES

* — СІТРОЕН ФАЙНЕНШЛ СЕРВІСИС. Кредитний партнер ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційних дилерів Citroёn.
** — Для клієнтів, котрі є СПД мінімальний перший внесок збільшується на 5% від вартості авто.
— Для автомобілей, вартістю більше 40 000 дол. США (оплата здійснюється за офіційним курсом НБУ у гривні, встановленого на день сплати), мінімальний перший внесок складає 30%.
*** — Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – 36 місяців, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 0.01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2.50 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн., комісія за внесення обтяження в ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з державних реєстрів – 199 грн. (за 1 особу). Реальна процентна ставка становить 1.67 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.